​​​​​​​Kontakt

Telefon 0243-932 50 
Mail sacci@sacci.se

Beställningar sacci@sacci.se
Fakturor invoice@sacci.se
Orderbekräftelser purchase@sacci.se
Reklamationer reclaim@sacci.se

​​​​​​​Besöksadress
Gamla Tunavägen 8
784 36 Borlänge
​​​​​​​






















​​​​​​​

Kontaktpersoner

Julia Haglöf
​​​​​​​
VD

0243 - 932 50
​​​​​​​julia.haglof@sacci.se
Anders Bergström
​​​​​​​Ekonomichef

070 - 294 18 52 
anders.berstrom@sacci.se
Leif Olsson
Kontroller

070 - 559 75 20  leif.olsson@sacci.se
Linda Bengtsson
Säljare och orderhanterare
​​​​​​​
 070 - 715 38 97
​​​​​​​linda@sacci.se
Erika Fogelberg
Teknisk säljare

 072 - 382 60 77
erika.fogelberg@sacci.se
Rickard Ljungdahl
Strategisk säljare
(Industri)
​​​​​​​
 073 - 421 53 37​​​​​​​rickard.ljungdahl@sacci.se
Elin Westblom​​​​​​​
Utvecklingschef

070 - 623 36 00
elin@sacci.se

Marika Larsson
Produktutvecklare
 
​​​​​​​070 - 755 52 30
​​​​​​​marika.larsson@sacci.se
Emelie Runevad
Produktutvecklare​​​​​​​

070 - 25 88 490
emelie.runevad@sacci.se
Jonna Lindman
Produktutvecklare
 
072 - 382 61 31
jonna.lindman@sacci.se
Tomas Källin
Inköp- och kvalitetschef

073​​​​​ - 718 54 58
tomas.kallin@sacci.se
Alexander Ådén
Kvalitetskoordinator

073 - 917 01 81​​​​​​​
alexander.aden@sacci.se
Jens Johansson​​​​​​​
Inköpare
​​​​​​​
073 - 448 39 64
jens@sacci.se
Camilla Blomqvist​​​​​​​
Produktionschef
​​​​​​​
073 - 448 39 65
​camilla.blomqvist@sacci.se
Rikard Borres
Teknik och underhåll

0243 - 42 07 12​​​​​​​
rikard.borres@sacci.se
Therese Nielsen
Leveranskoordinator

0243-  42 07 12
therese.nielsen@sacci.se
Personuppgiftspolicy
Här kan du läsa vår personuppgiftspolicy. Har du ytterligare frågor om hur vi hanterar personuppgifter är du välkommen att kontakta oss.

Linda Bengtsson, ansvarig GDPR
070 - 715 38 97, ​​​​linda@sacci.se