​​​​​​​Kontakt

Telefon 0243-932 50 
Mail sacci@sacci.se

Beställningar sacci@sacci.se
Fakturor invoice@sacci.se
Orderbekräftelser purchase@sacci.se
Reklamationer reklamationer@sacci.se

​​​​​​​Besöksadress
Gamla Tunavägen 8
784 36 Borlänge
​​​​​​​






















​​​​​​​

Kontaktpersoner

Julia Haglöf
VD
073 - 336 08 70
​​​​​​​julia.haglof@sacci.se
Rickard Ljungdahl
Strategisk säljare
(Industri)
 073 - 421 53 37​​​​​​​rickard.ljungdahl@sacci.se
Erika Fogelberg
Teknisk säljare
(Private label)
​​​​​​​(Sjukvård)
 072 - 382 60 77
erika.fogelberg@sacci.se
Linda Bengtsson
Säljare och orderhanterare
 070 - 715 38 97
​​​​​​​linda@sacci.se
Camilla Blomqvist​​​​​​​
Produktionschef
073 - 448 39 65
​camilla.blomqvist@sacci.se
Elin Westblom​​​​​​​
Utvecklingschef och produktutvecklare
073 - 448 35 70
elin@sacci.se

(Föräldraledig)
Marika Larsson
Produktutvecklare
 070 - 755 52 30
​​​​​​​marika.larsson@sacci.se
Jens Johansson​​​​​​​
Inköpare
073 - 448 39 64
jens@sacci.se
Personuppgiftspolicy
Här kan du läsa vår personuppgiftspolicy. Har du ytterligare frågor om hur vi hanterar personuppgifter är du välkommen att kontakta oss.

Julia Haglöf, ansvarig GDPR
073-336 08 70, julia.haglof@sacci.se