​​​​​​​Kontakt

Telefon 0243-932 50 
Mail sacci@sacci.se

Beställningar sacci@sacci.se
Fakturor invoice@sacci.se
Orderbekräftelser purchase@sacci.se

​​​​​​​Besöksadress
Gamla Tunavägen 8
784 36 Borlänge
​​​​​​​






















​​​​​​​

Kontaktpersoner

Maria Englund
Julia Haglöf
Marknadschef
073 - 336 08 70
​​​​​​​julia.haglof@sacci.se
Camilla Blomqvist​​​​​​​
Produktions- och utvecklingschef
073 - 448 39 65​​​​​​​camilla.blomqvist@sacci.se
Elin Westblom​​​​​​​
Produktutvecklare
073 - 448 35 70
elin@sacci.se
Linda Bengtsson
Orderhantering
 0243 - 932 50​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​linda@sacci.se

Claes Haglöf​​​​​​​
Teknisk försäljning
​​​​​​​070 - 665 03 84
claesh@sacci.se
Birgit Nordh​​​​​​​
Säljare
070 - 715 38 97​​​​​​
​​​​​​​​birgit.nordh@sacci.se
Johan Stenman
Produktchef
070 - 953 36 33
​​​​​​​johan@sacci.se
Jens Johansson​​​​​​​
Inköpare
073 - 448 39 64
jens@sacci.se
Personuppgiftspolicy
Här kan du läsa vår personuppgiftspolicy. Har du ytterligare frågor om hur vi hanterar personuppgifter är du välkommen att kontakta oss.

Julia Haglöf, ansvarig GDPR
073-336 08 70, julia.haglof@sacci.se